logo
obrazekobrazek

Vítáme Vás na stránkách ARCHITEKTURA.zlaty-dum.cz

PROJEKTUJEME PASIVNÍ A NÍZKOENERGETICKÉ STAVBY VŠEH TYPŮ
z nejteplejších materiálů pro pasivní a nízkoenergetické domy
- zdivo - GT blok a Horký blok - HOTBLOK, stropy -stropní-systém JS a JSR, střechy - panely SIP a zateplení Lupotherm a základové teplé bednění
(od U=0,139)

Veškeré odkazy jsou nahoře v liště a na adrese www.archpetrdavid.com

arch.Petr DAVID - Česmad Bohemia arch.Petr DAVID - hlavní pošta Chrudim arch.Petr DAVID - multikino Hradec Králové
arch.Petr DAVID - cukrárna Praha arch.Petr DAVID - Fotolab Pardubice arch.Petr DAVID - továrna Prokop mlýnské strojeNeváhejte a přečtěte si -
http://si.vega.cz/clanky/zdici-blok-gt-treti-rada-bloku
Společnost Zlatý dům má dvě oddělení a to prodej NEJTEPLEJŠÍCH STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ (velko i maloobchod po celé republice) a PROJEKCI (od roku1990). Dodáváme GT bloky, Hotblok, fortis, JS stropy, polystyrénové stropy, SIP střešní panely, Lupotherm zateplení, bednění základů z EPS, projekty - rodinné domy, pasivní domy, nízkoenergetické, územné plán, fontány atd. Z toho plyne, že při prodeji jsme Vám schopni zajistit fundovanou TECHNICKOU PODPORU našich autorizovaných projektantů a to laikům i architektům a projektantům . Ev. stavebníkům pomoci s projektem, jeho posouzením a odstraněním častých realizačních chyb a to v ceně. Je proto těžké srovnat ceny, neboť jde o celek, ne jen o podtržené ceny. Již mnoho let vystavujeme na největších stavebních veletrzích IBF a ForARCH - ukázky zde . Z uvedeného plyne, že do prezentace na veletrzích a eklamy jsme již vložili značné prostředky. Myslete prosím na to až Vám bude nějaký "webový příživník" nabízet naše zboží. Trvale se věnujeme donační a charitativní činnosti - ukázky zde.
NABÍZÍME FINANCOVÁNÍ A SPLÁTKOVÁNÍ ve spolupráci s Komerční bankou. Naše domy jsou kompletní systém, ne pouze zdivo (tvárnice, bloky, stropy, střechy, zateplené překlady, věnce atd - ukázky zde a 2 6 10Mb). Nabízíme bloky GT ve TŘECH verzích - s parametry pro PASIVNÍ DOMY U=0,15, dále červené, vhodnější pro lepení (a teplejší) a třetí šedé (též. JS ) nejméně izolační, méně přesná pro zdění na maltu - porovnejte zde (viz.1a2). Pro projektanty a rchitekty máme připraven program podpory při realizovaných odběrech.

Informace

Novinky:


3 - Při objednání materiálů poskytujeme SLEVU 30. - 60.000 Kč na atyp. projekt.

Vyprojektovali jsme již více než 104 domy, mimo úz. plány, továrny, restaurace, hotely
a rekonstrukce památek.
Námi nabízené materiály jsme za více než 14 let dodali na více než 1000 domů a pro velký zájem jsme rozšířili dodávky od více výrobců. Nejsme stavebniny, ale ke každé dodávce přistupujeme individuelně, proto nás neváhejte kontaktovat. Cena není vždy rozhodující, důležitá je zkušenost a tradice projekční divize 20 let. Dodáme materiál na stavbu, dle zájmu dodáme hrubou stavbu nebo jenom technický dozor, doporučíme firmy, které z našeho materiálu staví. Materiál, který Vám zbude, odkoupíme zpět za stejnou cenu. Máme katalog rodinných domů i individuální projekty na zakázku. Dodáváme výztuž s kvalitou dle ISO. Pouze naše bloky díky originál patentu propouštějí vlhkost a akumulují teplo. (akumulace je navržena v rozumné míře, neboť jinak zpožduje "náběh" u dnešních rychlotopných systémů.)
DODÁVÁME JAKO PŘÍMÝ ZÁSTUPCE VÝROBCŮ.
"MY JSME TYTO SYSTÉMY ZAVEDLI NA TRH" a POUZE U NÁS OBDRŽÍTE platné CERTIFIKÁTY pro Českou republiku na naše jméno včetně PAVUS požárního (ne přeložené z ciziny, ale české, zde měřené) NA BLOKY ČERVENÉ I ŠEDÉ, které potřebujete nyní již od počátku, ne až ke kolaudaci.

Až budete uvažovat o cenách prohlédněte si zajímavé stránky
http://www.stavebnistandardy.cz s informacemi o prudkém růstu cen stav. materiálů a energií a uvažte, co se vyplatí. Rozhodně investovat do velmi teplého zdiva s rychlou návratností investice za ušetřenou energii cca 3 roky. Pak již jen vyděláváte. Zdivo na domě již nevyměníte až bude více peněz, narozdíl od všech dalších částí domu.


Pracovní doba: Po-Pá: 8:30 až 14:00 hodin (14-17:00 úřady) (jinak po tel. dohodě, a na e-maily)
Naše dovolená:
Veletrh :

Nezatepluj.cz
Podívejte se i na http://www.nezatepluj.cz

 

Naše stránky díky masivní podpoře a znalostem, často slouží i přes porušení práv copyrightu dalším jako zdroj fotek, detailů a informací pro jejich webové presentace a přiživování se. My planě nediskutujeme pod falešnými jmény (i jako údajný investor) na různých serverech a nepomlouváme.
I to svědčí o kultuře dnešního obchodu. NEMLUVĚ O NAŠICH CERTIFIKÁTECH NA BLOKY.
Veškerá práva vyhrazena, jakékoli přebírání zde obsažených zdrojů jen s písemným souhlasem.

Architektura
katalog rodinných domů

Přehled domů

UPOUTÁVKY
Výběr ve Flash

Rodinné domy Realizace StudieUKÁZKA
kvalitně postaveného
domu z GT bloků
ve velikostech souborů (Mb) 210
REFERENCE

výběr z dodávek


TERMOVIZE

Provádíme měření termokamerou, napište, ověříme práci dodavatele, poradíme při problémech.
SPONZORSTVÍ
Pravidelně se věnujeme donační činnosti jak kultury, tak dětských zařízení a ústavů. Ukázky zde

 

Zlatý dům

Zlatý dům daparts s.r.o.
akad. ing. arch. Petr DAVID
Luční 963, 530 03 Pardubice
GPS š:50°01´58" d:15°47´57"

GT BLOKY


www.archpetrdavid.com
www.lupotherm.cz
www.nezatepluj.cz


Skype me: gtbloky
ICQ: 591010140

linky bez java - bloky GT / JS - stropy - střechy SIP - Sukiennik.cz - zateplení a Rodinné domy - Hotblok - FAQ
Zlatý dům daparts s.r.o., Luční 963, 53003 Pardubice, IČO 62063936, DIČ CZ62063936, KS HK oddil C, vl. 749 - © Copyright - arch.Petr DAVID / 2018 .